Motyw podobny do innej strony

Jeśli szukasz motywu to dział dla Ciebie
no avatar
FocuS
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 wrz 2017, o 16:33

Motyw podobny do innej strony

przez FocuS » 1 wrz 2017, o 16:45

Witam, mam za zadanie stworzyć stronę podobną do tej: http://www.marcinprokop.com i potrzebuje na początek darmowego motywu który by się nadał. Sam szukałem i sprawdzałem kilka, ale że jestem laikiem w tworzeniu stron opartych na wp i dopiero się uczę i jak dotąd tworzyłem strony żeby się nauczyć z tutoriali na youtube to nie mam wystarczej wiedzy jeszcze żeby w szybkim czasie poradzić sobie ze wszystkimi problemami :( Również chciałbym się zapytać jak uzyskać efekty przejść takich jak na stronie i w jaki sposób? Chciałbym się dowiedzieć czy w łatwy sposób można zmieniać kod CSS i czy z poziomu wordpresa czy plików źródłowych oraz jak dodawać skrypty JS? Znam dobrze HTML, CSS i podstawy JS i jQuery lecz muszę tą stronę zrobić na wp.

Z góry dziękuje za pomoc :)

no avatar
kris_goldweb
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 paź 2016, o 12:09

Re: Motyw podobny do innej strony

przez kris_goldweb » 4 wrz 2017, o 08:20

Nic specjalnego - wiekszosc motywow tak dopasujesz. Kazdy motyw z Visual composerem to ogarnie ;)

no avatar
FocuS
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 wrz 2017, o 16:33

Re: Motyw podobny do innej strony

przez FocuS » 4 wrz 2017, o 18:12

Tylko visual composer nie jest darmowy a mi trzeba darmowy :( Coś tam skleiłem na motywie illdy, ale ciężko dokonać zmian w zwykłym motywie. Poza tym dużo kodu strasznie i tak jest a co mówić jak się jeszcze dodaje coś swojego.

no avatar
henk47
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 wrz 2017, o 13:07

Re: Motyw podobny do innej strony

przez henk47 » 18 wrz 2017, o 13:14

Zajrzyj sobie na stronę www.themeforest.net.pl. Tam znajdziesz mnóstwo szablonów, które na pewno Cię zainteresują. A jeśli masz inne problemy, to tam na pewno Ci pomogą stworzyć ciekawą stronę. Zaznaczam, że nie jest to darmowe, ale koszty nie są wcale duże, a można zainwestować i wyjść na tym bardzo dobrze.

Avatar użytkownika
jaworowi.cz
 
Posty: 18
Reputacja: 3 pkt
Od: 15 mar 2017, o 11:51

Re: Motyw podobny do innej strony

przez jaworowi.cz » 21 wrz 2017, o 03:35

Praktycznie każdy motyw z edytorem wizualnym i opcją OnePage Ci to ogarnie :)
Jeżeli to pod biznes - myślę, że naprawdę powinieneś się zainteresować motywami płatnymi, które mają i wspracie i dane demo - kupujesz, instalujesz, podmieniasz treść - gotowe :)

no avatar
octamediator
 
Posty: 14
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 wrz 2016, o 16:59

Re: Motyw podobny do innej strony