Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sportpres

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
0987
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 maja 2018, o 17:40

Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sportpres

przez 0987 » 30 maja 2018, o 18:05

Witajcie,
wiem, że to nie do końca ten dział ale do niczego bardziej mi to zaganienie nie pasuje, potrzebuję zrobić dość prostą stronę dostępną po zalogowaniu do wordpress.
Będą tam czasy osób pływajacych w naszym stowarzyszeniu, wykresy postępu oraz myślę o ewentualnym porównaniu czasów/progresów z innymi. Tyle. Czy ma ktoś pomysł jak to w miarę prosto i najlepiej (o ile to możliwe) na darmowych pluginach zrobić? Póki co dopiero ruszamy z tym projektem i zasoby finansowe mamy ograniczone a pewnie jak to wypali będziemy i tak potrzebowali czegoś napisanego całkiem pod nas :)

Może coś na bazie buddy press? Ktoś ma jakiś pomysł ?:)
Może ktoś ma pomysł jak zmodyfikować SPORTPRESS?
Ostatnio edytowano 31 maja 2018, o 09:15 przez 0987, łącznie edytowano 1 raz

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Modyfikacja i poszukiwanie odpowiedniego Membership plug

przez bercik156 » 30 maja 2018, o 21:39

Wystarczy wordpress + np. Members :) potem już tylko np robisz stronę główną dostępną dla wszystkich z odnośnik m do logowania i rejestracji (lub bez logowania jesli 'grupa zamknieta') i każdą stronę przypisujesz konkretnej osobie i tam już robisz co chcesz czyli te statystyki itd.

Jesli chodzi o same wprowadzanie statystyk i wyciaganie ich z bazy i ladne wyswietlanie to niestety nie znam czegoś takiego... Bardziej napisanie własnej wtyczki.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
0987
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 maja 2018, o 17:40

Re: Modyfikacja i poszukiwanie odpowiedniego Membership plug

przez 0987 » 31 maja 2018, o 08:19

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś będzie znał, bo sam za pisanie się nie wezmę - nie umiem. A na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie już na to wydać dodatkowej kasy :(

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport

przez bercik156 » 31 maja 2018, o 16:01

Czasami jak się czegoś nie umie lepiej jest sie nauczyć niż liczyć na pomoc za darmo bo niestety ale to już jest funkcja customowa i to już nawet nie CMS bo podchodzi pod zarzadzadzanie :)

Łatwe to jest do napisania. Piszesz wtyczkę czyli podstawy PHP, do wyswietlania html i ew. JS.

Od strony kodu to podstawowe WP_Query() I jakiś formularz w PA. Wyswietlanie za pomoca shortcode :)

Wszystko znajdziesz w necie i delikatnie przerobisz pod siebie :)

Jeśli chodzi o napisanie tego przez kogos to myślę że tak do 200 zł.
0987 lubi ten wpis.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
0987
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 maja 2018, o 17:40

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport

przez 0987 » 4 cze 2018, o 13:40

hmm to jest to jakiś trop, a myślę że jeśli da się to zrobić do 200 pln to może jakoś byśmy się zrzucili i też by to poszło... :)
Wiesz jestem trenerem pływania chętnie pouczę pływać, poprawię komuś technikę jednak PHP to nie moja bajka :D proste poprawki zrobię ale żeby napisać coś od zera hmm ciężka sprawa

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport