Luna - mam problem z skórką

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
Liogran
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 mar 2017, o 22:09

Luna - mam problem z skórką

przez Liogran » 13 mar 2017, o 23:21

Proszę o pomoc jestem zielony w tych sprawach, wiec chciał bym trochę wyrozumiałości.

Posiadam stronę www do której zainstalowałem darmową skórkę z strony ,,modernthemes'' o nazwie luna w demo oraz prezentacji strona wygląda tak:
Obrazek
elegancka, czytelna i prosta

a moja po wgraniu na stronę posiada kafelki nie w rzędach tylko jest to lista bez tła :(

Obrazek

Czy jest ktos w stanie mi pomuc ??

od saportu otrzymałem taką odpowiedź:

,,Hi XXXXX

Yes, it has been tested with the newest version of WordPress, and all our themes include a demo content file import file and access to the free plugins which generate the content. After you install the plugins and the demo content file, all you will need to do is set the home page as the Static Front Page in the customizer section and your website will be set up just like our demo. We have full documentation for the whole process,,

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Luna - mam problem z skórką

przez Sebastian Cieślak » 14 mar 2017, o 00:54

Już kiedyś o tym pisałem, po pierwsze nigdy demo wersji thema nie będzie identyczne po wgraniu zaraz na twój serwer. Musisz tak uzupełnić w ew. potrzebne wtyczki oraz w dane i poustawiać personalizację motywu tak by było jak najbliższe temu co prezentował theme podglądowy, aż w końcu dojdziesz do tego samego schematu. Po pierwsze zmień w Ustawienia/Czytanie w Strona główna wyświetla z najnowsze wpisy na statyczna strona i strona główna (home) poniżej Strona z wpisami: pozostawiasz bez zmian, zapisz i zobacz czy układ strony głównej nie zmieni się na taki jak chciałeś by wyglądał, daj odpowiedź i działamy dalej ;)
Liogran lubi ten wpis.
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Liogran
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 mar 2017, o 22:09

Re: Luna - mam problem z skórką

przez Liogran » 16 mar 2017, o 00:08

To albo jestem głupi :) albo coś jest jeszcze nie tak ;( Obecnie tak wygląda menu:

https://zapodaj.net/ea45edf949287.jpg.html

https://zapodaj.net/fc7f4d13615b8.jpg.html

Nie widzę takich opcji ,,Ustawienia/Czytanie w Strona główna wyświetla z najnowsze wpisy na statyczna strona i strona główna (home) poniżej Strona z wpisami: pozostawiasz bez zmian''

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Luna - mam problem z skórką

przez Sebastian Cieślak » 17 mar 2017, o 19:29

Dziwne, to widocznie musisz przebadać wszystkie możliwości edycji thema poprzez personalizację.

Popatrz bezpośrednio w niej, postaraj się sprawdzić każdą opcję, możliwe iż któraś z nich aktualizuję to ustawienie bo skoro nie ma go w czytaniu to musi być w personalizacji theme. Co do wpisów to nie ma możliwości żeby różniły się od tego co jest na demo. Trzeba to widocznie aktywować w inny sposób niż zazwyczaj są kodowane skórki czyli poprzez Ustawienia, czytania.
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Liogran
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 mar 2017, o 22:09

Re: Luna - mam problem z skórką

przez Liogran » 2 kwi 2017, o 22:55

Dalej jest dupa, czy możemy jakoś inaczej się skontaktować w celu pomocy ?

no avatar
adam.lachut
 
Posty: 34
Reputacja: 5 pkt
Od: 20 mar 2017, o 20:58

Re: Luna - mam problem z skórką

przez adam.lachut » 3 kwi 2017, o 14:44

Jeśli chcesz upodobnić Twoją stronę do demo musisz zaimportować przykładową zawartość do pobrania stąd - będziesz musiał rozpakować, potrzebujesz plik .xml

Zainstaluj również Contactform 7 i obowiązkowo własny typ wpisów Project ze strony modernthemes (do pobrania stąd)

Następnie Narzędzia / Import i przy pozycji WordPress (na samym dole) Zainstaluj teraz i później Uruchom import.
Wskazujesz pobrany plik .xml, w następnym kroku dodajesz wybierasz istniejącego użytkownika który będzie autorem importowanych stron i wpisów, dobrze też zaznaczyć import załączników (grafik).

Później ustaw LUNA jako domyślny motyw i w Personalizacja / Statyczna strona główna / statyczną stronę i wybierasz Home

To wszystko, ma działać. Opis jak spersonalizować tutaj (w szczególności np. Home Hero Section)

A.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Motywy Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron