Live Composer

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
kamion

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 maja 2017, o 22:55

Live Composer

przez kamion » 29 maja 2017, o 22:59

Witam,
mam ogromny problem z tą wtyczką. Zainstalowana, aktywowana a nie działa tak jak powinna. Czy działa tylko na wybranych szablonach ? jak ustalić szerokość modułów? nie mogę ustawić BG image ;/ mam parę problemów.

będę wdzięczna za inf

Fibbo
Bloger

Reputacja: 26 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Live Composer

przez Fibbo » 6 cze 2017, o 11:36

Zbyt wiele ogólników, więc ciężko będzie pomóc. Na początek odpal proszę konsole, może coś poszło nie tak i skrypt rzuca jakimiś błędami?
I <3 Wordpress.

no avatar
Marta

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 mar 2018, o 17:48

Re: Live Composer

przez Marta » 13 mar 2018, o 22:17

U mnie też ta wtyczka słabo działa. BG image nie ustawiałam, ale BG tło i działało, ale masa innych opcjimi nie działała. Tzn.nie działała za pierwszym razem, musiałam np. z 5 razy usuwać avatar, który mi się wyświetlał, aby w końcu zniknął, np. ustawiłam 100 postów na stronie, a wyświetla się tylko jedna linia postów i tego typu rzeczy... ogólnie jak powtórzyłam ustawienia kilka razy, to ostatecznie udało mi się zrobić to co chciałam. Wiem, że wątek jest już stary, więc pewnie sobie poradziłeś z problemem, ale jeśli ktoś ma tak jak Ty ten problem i przegląda wątek teraz, to może moja uwaga coś pomoże.