"Lewackie" reklamy ?

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
no avatar
H2K2
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 31 gru 2015, o 01:22

"Lewackie" reklamy ?

przez H2K2 » 31 gru 2015, o 01:30

Witam,
jako że założyłem moją skromną stronkę ( 0 odwiedzających ) na wordpressie z wariantem free mogę pojawiać się u mnie reklamy. Jako że dzisiaj szerzy się w świecie nowomoda, "lewackie hasła" i zgorszenie chciałbym się zapytać szanownych współużytkowników forum czy takowe reklamy mogą się pojawiać na naszych stronach ? W końcu to nie ja wybieram jakie się tam pojawią a jak rozumiem wordpress ?. Nie chciałbym aby przypadkiem na mojej skromnej stronce były jakieś "lewackie" reklamy.
Pozdrawiam wszystkich : )

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez admin » 31 gru 2015, o 22:01

Witaj,
umieść w kodzie strony napis Janusz Korwin Mikke i po problemie ;)

Avatar użytkownika
Wojtek Piasecki
Bloger
 
Posty: 261
Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez Wojtek Piasecki » 4 sty 2016, o 14:23

H2K2 napisał(a):Witam,
jako że założyłem moją skromną stronkę ( 0 odwiedzających ) na wordpressie z wariantem free mogę pojawiać się u mnie reklamy. Jako że dzisiaj szerzy się w świecie nowomoda, "lewackie hasła" i zgorszenie chciałbym się zapytać szanownych współużytkowników forum czy takowe reklamy mogą się pojawiać na naszych stronach ? W końcu to nie ja wybieram jakie się tam pojawią a jak rozumiem wordpress ?. Nie chciałbym aby przypadkiem na mojej skromnej stronce były jakieś "lewackie" reklamy.
Pozdrawiam wszystkich : )

Na darmowym hostingu raczej nie ma takiej możliwości. Reklamy dobierane są do użytkownika który odwiedza Twoją stronę, jeśli on przegląda strony o tematyce lewicowej to z dużym prawdopodobieństwem Twoja witryna wyświetli mu podobne reklamy. Nic na to nie zaradzisz. :)
serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
mojekonto
 
Posty: 24
Reputacja: 1 pkt
Od: 30 sty 2016, o 20:54

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez mojekonto » 1 lut 2016, o 12:09

Wojtek Piasecki napisał(a):
H2K2 napisał(a):Witam,
jako że założyłem moją skromną stronkę ( 0 odwiedzających ) na wordpressie z wariantem free mogę pojawiać się u mnie reklamy. Jako że dzisiaj szerzy się w świecie nowomoda, "lewackie hasła" i zgorszenie chciałbym się zapytać szanownych współużytkowników forum czy takowe reklamy mogą się pojawiać na naszych stronach ? W końcu to nie ja wybieram jakie się tam pojawią a jak rozumiem wordpress ?. Nie chciałbym aby przypadkiem na mojej skromnej stronce były jakieś "lewackie" reklamy.
Pozdrawiam wszystkich : )

Na darmowym hostingu raczej nie ma takiej możliwości. Reklamy dobierane są do użytkownika który odwiedza Twoją stronę, jeśli on przegląda strony o tematyce lewicowej to z dużym prawdopodobieństwem Twoja witryna wyświetli mu podobne reklamy. Nic na to nie zaradzisz. :)


Dokładnie tak jest, reklama uzależniona jest od tego, co wcześniej oglądał użytkownik. Choć najczęściej taki delikwent nie zdaje sobie z tego sprawy i prawdopodobnie uzna, że takie reklamy zostały umieszczone przez Ciebie. ;)

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez DMati » 5 lut 2016, o 00:36

jako że założyłem moją skromną stronkę ( 0 odwiedzających ) na wordpressie z wariantem free


Chodzi o platformę wordpress.com z planem free czy darmowy hosting na których zainstalowałeś WordPress? To nie to samo.

Na wp.com reklamy serwuje usługa WordAds, która nie jest zbytnio wykorzystywana przez naszych, na darmowych najczęściej google adsense lub natywne systemy reklamowe, więc może być fajnie :lol:

no avatar
wpworld
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 mar 2016, o 16:43

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez wpworld » 10 mar 2016, o 17:02

nie masz wpływu na to, jakie będą reklamy ale spokojnie wątpię żeby od razu były lewackie :D

Avatar użytkownika
Krzysztof13
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 lip 2016, o 13:43

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez Krzysztof13 » 19 lip 2016, o 14:05

wpworld napisał(a):nie masz wpływu na to, jakie będą reklamy ale spokojnie wątpię żeby od razu były lewackie :D

Nie mogę tego czytać nie śmiejąc się ;). Tak jak ktoś pisał wyżej, reklamy są dostosowane do odwiedzającego i też tematyki twojej strony. Ot, cała filozofia. Nie chcesz reklam wykup domenę z hostingiem, ja wyrobiłem się w cenie 80zł i nie narzekam ;).

no avatar
Ramon
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 paź 2016, o 10:10

Re: "Lewackie" reklamy ?

przez Ramon » 10 paź 2016, o 10:10

Też wykupiłem hosting i po problemie płace chyba ok 90 zł to chyba nie jest tak dużo ? :)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post