Konferencja marketingowa w Warszawie?

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
no avatar
renatka888
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 lut 2018, o 16:13

Konferencja marketingowa w Warszawie?

przez renatka888 » 19 lut 2018, o 16:16

cześć wszystkim:)
Czy może ktoś kojarzy jakieś konferencje marketingowe które się wkrótce odbędą w Warszawie?
z góry dziękuję za odpowiedź!

no avatar
martynaq
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2018, o 15:27

Re: Konferencja marketingowa w Warszawie?

przez martynaq » 1 mar 2018, o 15:30

Zależy co dokładnie masz na myśli pisząc o konferencjach marketingowych. Może Cię zainteresuje konferencja o RODO - ostatnio wiele się o tym temacie mówi. W Warszawie odbywa się konferencja o tym, jak wdrożyć odpowiednio nowe regulacje w kwestie związane z marketingiem i sprzedażą, rzuć okiem na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/konferencje/2018-03-01/RODO-marketing-i-sprzedaz-w-zgodzie-z-nowymi-regulacjami/6334.html. Myślę, że warto się tam wybrać jeśli interesuje Cię ta tematyka.

no avatar
aleksandra
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 mar 2018, o 15:24

Re: Konferencja marketingowa w Warszawie?

przez aleksandra » 5 mar 2018, o 15:27

Marketing to bardzo szeroka dziedzina. Najlepiej napisz, co dokładnie Cię interesuje, to znaczy jakie zagadnienia. Może marketing internetowy? Tak czy inaczej jeśli chodzi o RODO to faktycznie może warto wybrać się na taką konferencję. Ostatnio dużo słyszę o tym w mediach, nawet na niektórych stronach internetowych pojawiły się informacje na ten temat i trzeba zaakceptować przetwarzanie danych zanim zajrzymy na daną stronę. Uważam, że warto trochę dowiedzieć się na ten temat - szczególnie jeśli ktoś pracuje na co dzień w marketingu. Zresztą jeśli chodzi o RODO to czytałam ostatnio, że to nie dotyczy tylko kwestii internetowych ale tak naprawdę wszystkich firm, a nawet przychodni lekarskich. Trochę pokomplikowali sprawy ale miejmy nadzieję, że wszystkim wyjdzie to na dobre. W każdym razie na pewno warto się tym zainteresować.

no avatar
Oleks43
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 mar 2018, o 10:35

Re: Konferencja marketingowa w Warszawie?

przez Oleks43 » 6 mar 2018, o 10:38

Tutaj jak najbardziej warto pomyśleć o RODO szczególnie, że zaraz wchodzi w życie i co ważne trzeba się do niego dostosować mając własną działalność gospodarczą. Szkoleń jest naprawdę dużo, jednak musisz dokładnie określić zakres co Cię najbardziej interesuje, bo może chodzi o sam marketing internetowy? Jak dopowiesz to na pewno chętnie doradzimy :)