Jaki hosting pod WP?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Jaki hosting pod WP?

przez Artand » 21 lut 2013, o 17:20

Witam, obecnie mam postawionego swojego bloga na jednym z darmowych hostingów. Chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś zaufane serwerownie świadczące niedrogie usługi na akceptowalnym poziomie?

Pozdrawiam :)

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Fassescarde38 » 22 lut 2013, o 23:23

Kiedyś korzystałem z webd.pl i byłem bardzo zadowolony. Serwery stabilne, a w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc techniczną.
Widzę, że kolega też nie jest zadowolony z darmowych hostingów :lol:

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Bessuchim » 24 lut 2013, o 15:01

Polecam serwery ze stajni linuxcom.pl. Działają bardzo stabilnie, a zainstalowane aplikacje dają duże pole do popisu. Jeżeli chodzi o pomoc techniczną to nie mam zastrzeżeń ;)

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Artand » 24 lut 2013, o 20:44

A co myślicie o xaa.pl? Znajomy mi polecał i bardzo chwalił. Powiem szczerze, że nie przekonuje mnie ich strona, ale wiadomo jak to jest...nie zawsze strona o wszystkim świadczy ;)

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Bessuchim » 24 lut 2013, o 22:12

Jak mam być szczery to nie polecam. Korzystałem z ich usług przez pewien czas i gdy strona robiła się coraz większa to serwer powoli odmawiał współpracy, dodam, że nie przekraczało to limitów wykupionego konta. Przy kontakcie z pomocą techniczną dowiadywałem się, że oni nic na to nie poradzą.
Musiałem szybko przenosić stronę...

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Fassescarde38 » 26 lut 2013, o 18:40

Teraz zdecydowałem się na pakiet od ovh.pl . Mój WP stoi na nim już tydzień i jak na razie wszystko jest ok. Z opinii starszych użytkowników wiem, że pomoc techniczna działa bardzo szybko i sprawnie. Jak na razie to polecam ;)

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Bessuchim » 28 lut 2013, o 21:43

O, ovh też fajne. Miałem przez chwilę tam stronę i na prawdę polecam ;) Tylko ceny przedłużenia umowy wydają mi się trochę przesadzone, ale to tylko moje zdanie ;)

no avatar
Arcoiris
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lut 2013, o 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Arcoiris » 2 mar 2013, o 21:52

Ja korzystam z linuxcom.pl. Do tej pory nie było żądnego problemu. Jedynie małe problemy z mojej strony, ale pomoc techniczna od razu pomogła. Polecam

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Fassescarde38 » 3 mar 2013, o 16:32

Linuxcom.pl też fajny, zajmuję się dwoma stronami, które są postawione na tych serwerach na Drupalu i bardzo ładnie śmiga. Raz się tylko zdarzyło, że restartowali serwer bazy danych w środku dnia i trwało to godzinę :/ Poza tym polecam ;)

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Lonsot » 4 mar 2013, o 19:26

Z tańszych opcji polecam xaa.pl. Naprawdę dobre serwery i miła obsługa. Z tych droższych to zdecydowanie linuxcom.pl. Utrzymuję tam dwie duże strony i wszystko ładnie śmiga ;)

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron