Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez Master » 19 sty 2014, o 12:53

Witam

Wspólnie z przyjacielem planujemy otworzyć forum Silnik MyBB. Jednak zastanawiamy, się jaki Hosting wybrać pod te forum ?
może pomożecie ? forum będzie zawierało posty i informacje związane z Youtube'm.
czyli aktywność może być spora..

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 410
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez DMati » 19 sty 2014, o 23:52

Najlepiej zaglądnij na forum polskiego wsparcia dla mybb, chyba dwa są i odpytaj. Korzystają to z pewnością coś sprawdzonego polecą.

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez Master » 19 sty 2014, o 23:55

DMati napisał(a):Najlepiej zaglądnij na forum polskiego wsparcia dla mybb, chyba dwa są i odpytaj. Korzystają to z pewnością coś sprawdzonego polecą.

dzięki namierzyłem już forum więc będę powoli ogarniał

Avatar użytkownika
Sax.pl
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 sty 2014, o 23:37

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez Sax.pl » 30 kwi 2014, o 12:45

Hej! Zapraszamy do nas! MyBB idealnie nadaje się do działań na naszych serwerach! W razie wątpliwości - skontaktuj się z nami!

Tani hosting www i domeny - SAX.PL

no avatar
milka8
 
Posty: 12
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lip 2014, o 23:31

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez milka8 » 6 lip 2014, o 23:32

Wystarczy małe konto na Firehost. Trzymam na nich po kilka WP, mam tam 35 GB transferu, żadnych powiadomień o przegięciu z parametrami.
WP może i jest wymagający, ale też bez przesady. Kilka kroków optymalizacyjnych i wszystko śmiga. Na FH te stronki fajnie działają.
Nic nie przerywa i support jest. Najlepiej po prostu odpalić konto testowe i samodzielnie sprawdzić.

no avatar
szrot
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 sty 2014, o 00:14

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez szrot » 27 lip 2014, o 16:36

milka8 napisał(a):Wystarczy małe konto na Firehost. Trzymam na nich po kilka WP, mam tam 35 GB transferu, żadnych powiadomień o przegięciu z parametrami.
WP może i jest wymagający, ale też bez przesady. Kilka kroków optymalizacyjnych i wszystko śmiga. Na FH te stronki fajnie działają.
Nic nie przerywa i support jest. Najlepiej po prostu odpalić konto testowe i samodzielnie sprawdzić.


Wygląda na wakacyjną przygodę dzieciaków w firmę. Chyba największą głupotę jaką można zrobić to pakowanie swoich danych na niepewne hostingi poza tym super wypowiedź (pierwszy post i od razu opinia...).

no avatar
milka8
 
Posty: 12
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lip 2014, o 23:31

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez milka8 » 14 paź 2014, o 21:15

Małe konto na Firehost ci wystarczy - będzie kosztowało kilka dyszek rocznie, a serwisy będą na nim bardzo fajnie działały.
Mam odpalonych kilka takich serwisów na koncie za 45 zł rocznie, więc chyba warto co nie?

no avatar
MałyDuch
 
Posty: 16
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 paź 2014, o 19:42

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez MałyDuch » 23 paź 2014, o 20:35

ja mam serwer w netdc www https://www.netdc.pl/serwery-www
i złego słowa nie powiem. Wszystko działa stabilnie i bez problemu żadnych haczyków.

no avatar
enforces
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 paź 2014, o 20:57

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez enforces » 28 paź 2014, o 20:59

jeżeli ma być duży ruch to zapewne przydałby sie hosting na czymś stabilnym, najlepiej by to był vps ale to nie ta liga. Zobacz ofertę od CAL.pl.

Avatar użytkownika
sixwishlist.com
 
Posty: 33
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 gru 2013, o 23:58
Lokalizacja: London

Re: Hosting pod Forum MyBB - Jaki ?

przez sixwishlist.com » 30 paź 2014, o 02:31

Master napisał(a):Witam

Wspólnie z przyjacielem planujemy otworzyć forum Silnik MyBB. Jednak zastanawiamy, się jaki Hosting wybrać pod te forum ?
może pomożecie ? forum będzie zawierało posty i informacje związane z Youtube'm.
czyli aktywność może być spora..


Obecnie mamy promocję ze względu na nasze drugie urodziny 1 rok + 1 rok free. Usługa jest dopasowana miedzy innymi do obsługi MyBB. Nie posiada limitu transferu więc przy znaczącej ilości ruchu waszego forum nie będzie to przeszkodą. Usługa jest dostępna w 120 sekund i posiada kilka pakietów pojemności od 1GB do 10GB opartych o dyski SSD.

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej sixwishlist.com. W przypadku chęci stworzenia oferty indywidualnej prosimy pisać na adres team@sixwishlist.com.

Co nowego? Stworzyliśmy również usługę dedykowana pod blogi oparte o wordpress. Usługi hostingowe o takim charakterze posiadają przydzielone dedykowane zasoby w odniesieniu do pamięci ram(maksymalnie do 4GB) i specjalny moduł w panelu czuwający nad bezpieczeństwem waszych blogów - WordPress Toolkit security management.

Wszystkie usługi hostingowe jakie oferujemy są przechowywane na dyskach SSD. Dodatkowo został uruchomiony nowy webmail pozwalający na generowanie auto-odpowiedzi, tworzenie własnej listy w odniesieniu do niechcianej poczty i zmianę hasła. Każda usługa posiada backup w cenie wykonywany co 24 godziny z możliwością uruchomienia własnych niezależnych zasobów pod backup. Dodatkowo jest dostępny moduł dropbox również pod wykonywanie niezależnych kopii zapasowych.

Uruchomiliśmy specjalny program polecający, który charakteryzuje się tym że nie działa on na zasadzie sesji lecz użytkownik korzystający z tego programu posiada wygenerowany unikalny link do konkretnego pakietu usług. Minimalna kwota wypłaty w programie polecającym wynosi £4.

Nowi użytkownicy, którzy obecnie korzystają z ofert innych firm otrzymają rabat do 50% przenosząc swoje usługi do nas. Do otrzymania rabatu niezbędne jest posiadania kopii faktury zakupu. Usługa przenoszona do nas otrzyma dedykowany pakiet hostingowy by maksymalnie odpowiadał on poprzedniej usłudze. W celu skorzystania z tej oferty prosimy wysłać zapytanie na adres team@sixwishlist.com.

Strona WWW: sixwishlist.com
Kontakt: team@sixwishlist.com
Simple Hosting SSD Storage - http://sixwishlist.com

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość