GoPress - problem

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
Achim58

Reputacja: 0 pkt
Od: 22 maja 2018, o 14:19

GoPress - problem

przez Achim58 » 22 maja 2018, o 15:36

Witam, uprzedzam nie mam pojęcia większego o WordPressie a o edycji kodu jeszcze mniej. Kiedyś ktoś prowadził mi stronkę warsztatu i chyba o ile sie nie mylę edytował kod szablonu i wszystko było na stronie jak chciałem. Teraz już tego kogoś nie ma i sam zarządzam stronką, zaktualizowałem motyw i dzieją się cuda.
Kiedyś działało to tak że na stronie głównej pojawiały się zajawki wpisów i po kliknięciu o;brazka lub tytułu wpisu przenosiło do wpisu w pełnej wersji. Teraz klikanie którejkolwiek zajawki skutkuje jedynie odświeżeniem strony głównej :(

Próbowałem edytować wpisy na różne sposoby wstawiać w tekście linki do pełnej wersji wpisu ale na stronie głównej tych linków nie ma.
jedyne co przenosi na stronę właściwego wpisu a jest w zajawce to czerwony tekst mówiący o komentarzach do tego wpisu - po kliknięciu na tę czerwoną informację przerzuca na pełny wpis.
Ktoś może pomóc ? - można to zobaczyć na stronie stankir.pl
….i jeszcze jedno kiedy zamieszczam we wpisie link do jakieś stony to otwiera link na tej stronie, słowem wyrzuca ze strony a nie otwiera linka w nowej zakładce czy oknie....

no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 17 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Re: GoPress - problem

przez bercik156 » 23 maja 2018, o 00:31

Obawiam się że "programista" który wcześniej opiekował się stroną edytował na żywo motyw i do póki nie był aktualizowany to działał, a teraz no cóż jedynie backup jakis przywrócić o ile był robiony.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Achim58

Reputacja: 0 pkt
Od: 22 maja 2018, o 14:19

Re: GoPress - problem

przez Achim58 » 23 maja 2018, o 09:00

...nie przypuszczam a przynajmniej nic nie wiem o becupie, poza tym nie mam dostępu do przestrzeni dyskowej, jedynie poprzez interfejs wordpressa, a nie da rady luknąć w kod motywu i sprawdzić dlaczego nie działają linki ? poza linkiem do komentarzy ?