Forum

Ważne komunikaty, ogłoszenia związane z działalnością forum.
no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 80
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Forum

przez Maxima » 9 gru 2016, o 21:48

O przepraszam ale ja się zarejestrowałem i chciałem od ręki pomóc, coś tam nawet skrobłem. Masz rację, znaczna większość zaloguje się-zapyta-dostanie odpowiedź-cisza. Ale to nie tylko zmora tego forum, to problem chyba globalny. Wszyscy chcą brać, nie nie dając. Sęk w tym że tutaj nikt z wodzów nie robi nic aby się inni rejestrowali. Może jestem ślepy, może chodzę po necie inną drogą ale nie pamiętam abym kiedykolwiek trafił na link do tego forum. Trafiałem tutaj tylko dzięki google do którego niestety i tak później trzeba było wrócić lecz to już detal ;)

Avatar użytkownika
tuning4web
Bloger
 
Posty: 216
Reputacja: 23 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Forum

przez tuning4web » 9 gru 2016, o 21:59

Nie pisałem akurat o Tobie, tylko ogółem o większości użytkowników :) To fakt, wodzowie coś niewidoczni ostatnio, wątek który zacząłem miesiąc temu - na temat zmiany nazw działów: motyw-nie-szablon-t2522.html nadal bez odpowiedzi.
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 80
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Forum

przez Maxima » 9 gru 2016, o 22:13

Domyślam się że pisałeś ogółem ale chciałem ratować honor nowych :)
Widziałem wątek i popieram Twoje zdanie ale cóż ja mogę, jedynie się tam wypowiedzieć.

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Forum

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 20:05

Na dniach będę czyścił forum ze zbędnych topic'ów i zatwierdzał wyjaśnione problemy ;)

Dziękujemy wszystkim, również tym nie z redakcji za wspieranie projektu! Pozdrawiamy!
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
zarabianie blogowanie
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 lip 2017, o 15:27

Re: Forum

przez zarabianie blogowanie » 31 sie 2017, o 18:20

Popieram, z chęcią pomogę początkującym, jeśli tylko będzie ich więcej, chociaż to warunek nie konieczny. Fajnie byłoby znów widzieć to forum w świetnej formie.

Poprzednia strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Sprawy organizacyjne

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron