Edytor wizualny - zmiany nie przenoszą się do wpisu

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Chris

Reputacja: 0 pkt
Od: 11 wrz 2018, o 10:04

Edytor wizualny - zmiany nie przenoszą się do wpisu

przez Chris » 11 wrz 2018, o 10:11

Cześć.

Mam problem z tworzeniem wpisów. Nigdy tak nie miałem, stąd kłopot. Podejrzewam przyczynę, jednak o tym poniżej.

Tworząc wpis w edytorze wizualnym, mogę odpowiednio sformatować tekst, lecz zmiany nie przenoszą się do treści wpisu (sam wpis ma rozsypany tekst tak samo, jak był na początku). Przykładowo entery jako obniżenia tekstu, wycentrowanie zdjęcia etc. Widzę to w edytorze wizualnym, lecz zmiany nie przenoszą się do wpisu.

Pomaga oczywiście formatowanie tekstu w edytorze html - wtedy jest dobrze. Ale przeniosę się do edytora wizualnego i zmiany html się gubią, znowu mam rozsypany tekst (wizualny nadpisuje zmiany z html?). Jest to bardzo irytujące. Po 4 wpisach na blogu mam dość.

Możliwe, że problemem jest szablon bloga, ale formatowanie po html działa. Nie mogę zmusić do działania edytora wizualnego - operacje na tekście jakby nie przenoszą się do posta, choć teoretycznie w edytorze sformatowano tekst i jest to widoczne :evil: :|

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak

Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09

Re: Edytor wizualny - zmiany nie przenoszą się do wpisu

przez grzegorzkrk » 13 wrz 2018, o 10:35

Sprawdź sobie, czy nie masz jakiś CSS na sztywno ustawionych.