Do oceny klub90

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
klub90
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 mar 2017, o 11:29

Do oceny klub90

przez klub90 » 19 mar 2017, o 00:40

Witam. Dopiero ogarniam temat ale coś tam zrobiłem i liczę na konkretne informacje co ze stroną:

www.klub90.pl

pozdrawiam

Avatar użytkownika
tuning4web
Bloger
 
Posty: 216
Reputacja: 23 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Do oceny klub90

przez tuning4web » 24 mar 2017, o 11:41

Witam,

Jeśli w planach był minimalistyczny design - to jest ok :)
Ja bym zmienił header, dał jakąś grafikę np. na całą szerokość strony + jakieś proste logo.
Sebastian CieÅlak lubi ten wpis.
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
klub90
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 mar 2017, o 11:29

Re: Do oceny klub90

przez klub90 » 24 mar 2017, o 23:23

Witam,
w planach nie było minimalistycznie. Zaczynając miałem takie projekty, że głowa mała, ;) Tylko "zawsze jest jakieś ale". Samodzielnie tego nie ogarnę, a na początku jako że strona niekomercyjna, nie posiadam budżetu do zrobienia loga czy też grafiki. Mam projekty na kartce papieru :D
Może tutaj ktoś jest, kto wstępnie by wycenił przygotowanie logo i grafiki?

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Do oceny klub90

przez Sebastian Cieślak » 25 mar 2017, o 01:21

Przede wszystkim nie potrzebny jest ten widget > NAJNOWSZE WPISY, bo powiela się z tym co po lewej widać czyli najnowszymi wpisami. Lepiej wrzucić widget z losowymi artykułami. Parę korekt tłumaczenia strony i poza tym witryna jak najbardziej okej, dodać ładny header i stopkę poprawić i w sumie może sobie stronka śmigać jeśli w zamyśle masz tylko przywrócenie nam wspomnień o wspaniałych latach 90 :]

Co do grafiki mogę ci to ogarnąć ale dopiero pod koniec następnego tygodnia, bo mam zleceń parę na początku tygodnia ;) Pozdrawiam!
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
zarabianie blogowanie
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 lip 2017, o 15:27

Re: Do oceny klub90

przez zarabianie blogowanie » 9 lip 2017, o 16:09

Strona wygląda dość przeciętnie. Daj znać na PW, co dokładnie potrzebujesz za logo.

Wpisz w google: "free wordpress theme games" lub podobnie. Znajdziesz w ten sposób różne fajne templatki.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron