Divi jako świeżak

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
jacki115
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:46

Divi jako świeżak

przez jacki115 » 23 kwi 2018, o 14:47

Witam jestem świeży prosze sie nie śmiać :) czy i jak moge sciagnać szablon divi czy jest on płatny bo szukałem i znalazłem tylko demo.

Gdzie można go pobrać tylko tu ? elegantthemes.com

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 11 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Divi jako świeżak

przez bercik156 » 23 kwi 2018, o 16:55

Divi jest motywem płatnym. Ale dzięki płatności tak na serio zyskujesz tylko aktualizacje i support. Poszukaj starszych weraji divi na archive.com :)
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
jacki115
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:46

Re: Divi jako świeżak

przez jacki115 » 23 kwi 2018, o 17:01

super dzięki ale jesli kupie nie tą tanszą opcje mam mozliwosc instalacji divi na kilku stronach ?

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 11 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Divi jako świeżak

przez bercik156 » 23 kwi 2018, o 17:18

W sensie za 249$? Ogolnie to kupujac pakiet masz nieograniczony dostep do kazdego motywu na elegant themes. I mozesz z tych motywow korzystac na ilu tylko chcesz stronach :) tak na serio to rozchodzi sie o aktualizacje i support czyli w pierwszym pakiecie po roku juz brak supportu i aktualizacji i mozliwosci pobierania motywow itd a w drugim dozywotni dostep.
Fibbo lubi ten wpis.
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
jacki115
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:46

Re: Divi jako świeżak

przez jacki115 » 23 kwi 2018, o 18:06

bercik156 napisał(a):W sensie za 249$? Ogolnie to kupujac pakiet masz nieograniczony dostep do kazdego motywu na elegant themes. I mozesz z tych motywow korzystac na ilu tylko chcesz stronach :) tak na serio to rozchodzi sie o aktualizacje i support czyli w pierwszym pakiecie po roku juz brak supportu i aktualizacji i mozliwosci pobierania motywow itd a w drugim dozywotni dostep.



tak ten za 249 zgadza sie, ale czy w tym tanszym pakiecie tez moge na kilka stron czy tylko instalacja jest na jednej domenie ?

Avatar użytkownika
Fibbo
Bloger
 
Posty: 222
Reputacja: 25 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Divi jako świeżak

przez Fibbo » 23 kwi 2018, o 19:55

Możesz instalować DIVI do woli. ;)
I <3 Wordpress.

no avatar
jacki115
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:46

Re: Divi jako świeżak

przez jacki115 » 23 kwi 2018, o 21:08

Fibbo napisał(a):Możesz instalować DIVI do woli. ;)



super dzięki a jakas instrukcja jest jak to zainstalowac?

Avatar użytkownika
Fibbo
Bloger
 
Posty: 222
Reputacja: 25 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Divi jako świeżak

przez Fibbo » 23 kwi 2018, o 21:20

Oficjalna dokumentacja:
https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/

ale Polska społeczność też dość rozbudowana. ;) Znalazłem coś takiego:
http://rafalstepien.pl/jak-zainstalowac-motyw-divi/

Powodzenia! :)
bercik156 lubi ten wpis.
I <3 Wordpress.

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 11 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Divi jako świeżak

przez bercik156 » 23 kwi 2018, o 21:21

Będziesz mieć wszystko opisane po zakupie :)

A tak w skrócie

Wchodzisz w Panel Admina -> motywy -> Dodaj motyw -> załaduj plik zip.

Ewentualnie przez FTP wypakowany zip do wp-content -> themes

Edit:
Fibbo napisał(a):Oficjalna dokumentacja:
https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/

ale Polska społeczność też dość rozbudowana. ;) Znalazłem coś takiego:
http://rafalstepien.pl/jak-zainstalowac-motyw-divi/

Powodzenia! :)


Fibbo byłeś pierwszy :D
Fibbo lubi ten wpis.
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
jacki115
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 kwi 2018, o 14:46

Re: Divi jako świeżak

przez jacki115 » 24 kwi 2018, o 10:34

Panowie wielkie dzięki :)

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Motywy Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron