Czy można i jak zainstalować szablon?

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
Milagros

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 mar 2018, o 15:33

Czy można i jak zainstalować szablon?

przez Milagros » 18 mar 2018, o 15:43

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa i nie za bardzo wiem, czy aby ten wątek się już tutaj nie pojawił. Otóż, mam problem z dowiedzeniem się w ogóle, czy jest możliwość zainstalowania (dodania) wybranego szablonu do bloga, gdy ten jest utworzony na platformie wordpress ale w darmowej wersji. (Nazwa bloga to xxxx.wordpress.com) Za nic nie zapłaciłam przy jego zakłądaniu i nic też nie pobierałam (żadnego wordpressa), to też wszystko w kokpicie wyświetla się w języku angielskim. Z tym sobie jeszcze radzę, nie ma problemu. Blog jednak ma wybrany darmowy szblon, którego też nie instalowałam, tylko kliknęłam zastosuj ( obok było napisane "free"). Ostatnio jednak bardzo spodobał mi się inny szablon, do którego link tutaj wstawiam- https://perfecta.pro/wp-pl/lucienne.html I nie wiem, jak dodać taki szablon w wersji darmowej, iedy wchodzę w szablony nie wyświetla mi się dodaj nowy/ zainstaluj nowy. Może ta opcja jest dostępna tylko w wersji płatnej?
A jeśli jakoś da się dodać ten szablon do blogu z tej strony bo w proponowanych przez wordpress w kokpicie nie ma, to jak to zrobić? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.