Czastech.pl - Czas na technologię

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
czastech.pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 kwi 2018, o 18:31

Czastech.pl - Czas na technologię

przez czastech.pl » 2 maja 2018, o 00:22

Co myślicie o mojej stronie? Co dodać/usunąć ? :)

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 154
Reputacja: 17 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Czastech.pl - Czas na technologię

przez bercik156 » 2 maja 2018, o 09:57

Strona spoko (chociaz mocno przypomina mi antyweb) ale przetlumacz motyw bo dziwnie wygladaja wstawki angielskie typu "navigate", "load more stories", "search hear..." czy "Posted on" (a raczej wyglada po prostu mało profesjonalnie :)

Druga sprawa, trzymaj sie raczej juz przyjetej stylistyki slow czyli formularz komentarzy "Twoj adres email nie bedzie opublikowany - Podpis i email sa wymgane!" a w formularzu masz "E mail" powinno byc E-mail albo Email :)

Kolejna sprawa dziwny rozklad sekcji w poscie raczej komentarz powinienem zostawiac juz pod samym postem a nie po przejechaniu pol kilometra (na mobile) zeby tam dotrzec bo to zniecheca :)

Kolejna sprawa ktora jak dla mnie jest odstraszajaca od tego bloga/portalu to ilosc reklam wchodze w post jest reklama fajna nie zajmuje duzo miejsca potem za postem znowu ta sama reklama kawalek dalej kolejna wielka reklama a kilka linijek tekstu dalej znowu wielka reklama... Chyba nie musze pisac co odbiorca moze sobie pomyslec o takiej stronie? Ale napisze ja od razu wychodze i wiem ze duzo osob wychodzi (oczywiscie jak nie masz ad-blocka) bo strona wyglada bardziej jak reklama niz jak rzetelne zrodlo informacji. Wystarczy (moim zdaniem) mala reklama przed postem, duza za postem (albo za komentarzami jakby byly za postem a nie tam gdzies daleko) i mala reklama znowu gdzies pod koniec calosci :)

Dodam ze te wszystkie uwagi sa do mobilki a z niej zawsze jest najwiekszy ruch.
czastech.pl lubi ten wpis.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
czastech.pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 kwi 2018, o 18:31

Re: Czastech.pl - Czas na technologię

przez czastech.pl » 2 maja 2018, o 12:12

bercik156 napisał(a):Strona spoko (chociaz mocno przypomina mi antyweb) ale przetlumacz motyw bo dziwnie wygladaja wstawki angielskie typu "navigate", "load more stories", "search hear..." czy "Posted on" (a raczej wyglada po prostu mało profesjonalnie :)

Druga sprawa, trzymaj sie raczej juz przyjetej stylistyki slow czyli formularz komentarzy "Twoj adres email nie bedzie opublikowany - Podpis i email sa wymgane!" a w formularzu masz "E mail" powinno byc E-mail albo Email :)

Kolejna sprawa dziwny rozklad sekcji w poscie raczej komentarz powinienem zostawiac juz pod samym postem a nie po przejechaniu pol kilometra (na mobile) zeby tam dotrzec bo to zniecheca :)

Kolejna sprawa ktora jak dla mnie jest odstraszajaca od tego bloga/portalu to ilosc reklam wchodze w post jest reklama fajna nie zajmuje duzo miejsca potem za postem znowu ta sama reklama kawalek dalej kolejna wielka reklama a kilka linijek tekstu dalej znowu wielka reklama... Chyba nie musze pisac co odbiorca moze sobie pomyslec o takiej stronie? Ale napisze ja od razu wychodze i wiem ze duzo osob wychodzi (oczywiscie jak nie masz ad-blocka) bo strona wyglada bardziej jak reklama niz jak rzetelne zrodlo informacji. Wystarczy (moim zdaniem) mala reklama przed postem, duza za postem (albo za komentarzami jakby byly za postem a nie tam gdzies daleko) i mala reklama znowu gdzies pod koniec calosci :)

Dodam ze te wszystkie uwagi sa do mobilki a z niej zawsze jest najwiekszy ruch.


Super, wielkie dzięki za Twoją wypowiedź. Przetłumaczyłem elementy, lecz "load more stories" chyba twórcy szablonu wpierniczyli go w Javascript i nie jestem w stanie go znaleźć :(

E-mail też poprawione :)

Co do komentarzy rzeczywiście może to utrudniać, znalazła się ikona prowadząca bezpośrednio do napisania komentarza tuż pod postem :)

Dwie reklamy zostały unicestwione! Jedna po prawej stronie i jedna pod postem :)

Chętnie przeczytam jeszcze więcej, aby zostać chociaż w połowie profesjonalnym blogiem! ;)

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 154
Reputacja: 17 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Czastech.pl - Czas na technologię