Co polecacie?

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Co polecacie?

przez lampek5g » 10 sty 2017, o 12:11

Witam. Od nie dawna korzystam z Wordpress`a. Poszukuje dobrej wtyczki z komentarzami lub wtyczki AntySpam w komentarzach. Zastanawiam się tez nad jakimiś wtyczkami bezpieczeństwa mojej strony. Czy moglibyście coś polecić. W Google tych wtyczek jest od groma i naprawdę ciężko mi jako nowemu użytkownikowi coś wybrać. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
tuning4web
Świeżak
 
Posty: 184
Reputacja: 18 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Co polecacie?

przez tuning4web » 10 sty 2017, o 12:26

Nie używaj wtyczek do zabezpieczeń, które bardzo często same są podatne na ataki, lepiej zabezpiecz WP ręcznie, np. tutaj opis:
http://wpmagus.pl/pliki/prezentacje/wyc ... ie-spokoj/

Co do komentarzy: http://incode.net.pl/najlepsze-wtyczki- ... wordpress/
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Re: Co polecacie?

przez lampek5g » 12 sty 2017, o 12:16

OK. Dziękuje bardzo za odpowiedź. Nie zakładając nowego tematu chciałbym prosić o pomoc przy menu. Pytanie banalne ale nie mogę go rozwiązać. Podam to na przykładzie. Przykładowe menu:
1. O mnie
- autor
- kontakt
- itp.
Jest to menu rozwijane. Wszystko fajnie działa. Po najechaniu na menu " O mnie" rozwija się pod menu i wszystko chodzi. Lecz po kliknięciu na menu " O mnie" przenosi mnie na stronę np. mojastrona.pl/o-mnie. Czy da się wyeliminować przechodzenie na ta stronę. Wygląda to nieestetycznie. Chciałbym żeby po kliknięciu lub najechaniu na " O mnie" rozwijało się menu nic więcej.

Avatar użytkownika
tuning4web
Świeżak
 
Posty: 184
Reputacja: 18 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Co polecacie?

przez tuning4web » 12 sty 2017, o 15:25

Musisz edytować menu item "O mnie" i daj tutaj Własny odnośnik (zamiast strony czy wpisu) i w polu adres url wpisz "#".
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Re: Co polecacie?

przez lampek5g » 14 sty 2017, o 13:36

Dziękuje bardzo wszystko już mam. Mam jeszcze problem z wtyczką Simple Share Buttons Adder. Wtyczka działa ładnie. Ale gdy chce udostępnić jakiś artykuł na Facebooku udostępnia z artykułem ładnie ale nie generuje zdjęcia w udostępnieniu? Chyba ze polecacie inna lepsza wtyczkę.

Avatar użytkownika
tuning4web
Świeżak
 
Posty: 184
Reputacja: 18 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Co polecacie?

przez tuning4web » 14 sty 2017, o 15:03

To kwestia tagów Open Graph na Twojej stronie. Zobacz wtyczki: https://pl.wordpress.org/plugins/search ... open+graph
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Re: Co polecacie?

przez lampek5g » 14 sty 2017, o 18:33

Dziękuje za pomoc. Pomógł mi już Pan wiele ale potrzebuje już ostatniej pomocy. Zainstalowałem system komentarzy Comments - wpDiscuz który przypadł mi do gustu wizualnie. Nie mogę poradzić sobie z jednym. Szukam aby anonim nie musiał podawać e-mail aby moc skomentować artykuł. Szukałem w opcjach ale nic takiego nie widzę.

Avatar użytkownika
tuning4web
Świeżak
 
Posty: 184
Reputacja: 18 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Co polecacie?

przez tuning4web » 14 sty 2017, o 22:25

Niestety nie testowałem tego systemu komentarzy, więc nie jestem w stanie pomóc.
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Re: Co polecacie?

przez lampek5g » 15 sty 2017, o 12:55

A jaki Pan poleci? Chodzi mi o to że każdy gość może komentować bez podawania e-maila i zakładania konta?

no avatar
lampek5g
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2016, o 19:03

Re: Co polecacie?

przez lampek5g » 15 sty 2017, o 16:45

Ok poradziłem sobie już. Była to ukryta opcja ale wszystko już jest ok. Teraz muszę pobawić się z obrazkami przy udostępnianiu artykułu przez fejsa bo albo jest obrazek inny albo nie ma go wcale. Dziękuje za wszystkie porady i pomoc. Pozdrawiam.


Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości