brak zdjęć w bibliotece mediów

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
LordPaKO
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 lip 2013, o 09:14

brak zdjęć w bibliotece mediów

przez LordPaKO » 6 wrz 2014, o 14:32

Witam, mój problem polega na tym iż od wczoraj nie wyświetla mi się biblioteka mediów we wpisie lub strona. Jak chcę dodać nowe zdjęcie to ok pojawia się i w bibliotece mediów też... ale jak chce załączyć do wpisu to klikam i nie pojawia. Brak tez jakichkolwiek komunikatów o błędzie. Gdy wejdę bezpośrednio w media to widzę moje wszystkie zdjęcia dodane wcześniej ale z tego poziomu jest niewygodne wstawienie zdjęć do wpisów lub stron. Proszę o pomoc. :( Załączam screena z kręcącym się wiecznie "kółeczkiem postępu".

Zauważyłem, że nie mogę dodać też żadnego nowego postu i wpisu. Nie ma komunikatów o błedzie.
Strona ma bardzo rozbudowane górne menu. Dużo kategorii i podkategorii z masą zdjęć. Czy możliwe, że to przez zapełnioną bazę danych? Chyba ustawia się wielkość w mb dla bazy? I może przez to? Proszę pomóżcie.

to ta stronka: http://serwer1390892.home.pl/autoinstalator/wordpress/

Odkryłem że jednak wpisy i strony mogę dodawać ale jak chcę utworzyć górne menu i dodać jakaś stronę do tego menu to "kółeczko postępu" kręci sie ciągle tak samo jak przy dodawaniu mediów.... Jest jakiś problem z dodawaniem... Pomóżcie.... help :geek:
Załączniki
media.jpg
media.jpg (26.64 KiB) Przeglądane 2857 razy

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: brak zdjęć w bibliotece mediów

przez DMati » 8 wrz 2014, o 10:27

home.pl, wordpress postawiony przy pomocy autoinstalatora... czarno to widzę :lol:

Ciężko tak w ciemno bez dostępu do kokpitu powiedzieć co nie tak, szczególnie, że brak błędów - rozumiem, że mówisz o konsoli błędów, tak?

W takiej sytuacji standard:

- zrób kopię bazy
- wyłącz dodatkowe wtyczki, które mogą mieszać/są aktywne na stronie dodawania wpisu
- zmień skórkę na domyślną wordpressa
- napisz ticket do admina

no avatar
LordPaKO
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 lip 2013, o 09:14

Re: brak zdjęć w bibliotece mediów

przez LordPaKO » 8 wrz 2014, o 21:12

Tak, instalowałem automatycznie i działało bardzo dobrze. Ale strona ciągle w budowie i przy dodawaniu kolejnych podkategorii z górnego menu... po prostu "kółeczko" ciągle się kręci, przy galerii mediów, przy dodawaniu widgetów. O dziwo dodawanie elementów do menu już działa... samo się naprawiło...
Wcześniej instalowałem sam wp i mam problem z ładowaniem zdjęć... wyskakuje bład, że nie może załadować ale jak wejdę w bibliotekę mediów to jest. Ale chcę naprawić to co mam bo za dużo dni stracone na budowę strony. Mam dostęp do bazy jakby co. Zrobiłem kopie pliku XML przez wordpressa czy to wystarczy? Czy cały plik sql?

Uzyskałem info, że powiniennem zmienić ustawienia serwra na:
max_execution_time = 90
max_input_time = 120
memory_limit = 256M
post_max_size = 256M
upload_max_filesize = 128M

Ale podobno home_pl nie daje możliwości zmiany niektórych parametrów. Gdzie plik php.ini z ustawieniami wgrać do katalogu ze stroną?

Zaktualizowałem wordpressa i jest ok.

no avatar
pawelt21
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 lis 2017, o 09:46

Re: brak zdjęć w bibliotece mediów

przez pawelt21 » 7 lis 2017, o 09:51

Witam.
Od kilku dni mam identyczny problem. Hosting w home.pl, wersja WP 4.8.3. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś ma pomysł będę wdzięczny.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość