Błąd po zaktualizowaniu wordpressa

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
adminnn

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sie 2018, o 17:20

Błąd po zaktualizowaniu wordpressa

przez adminnn » 18 sie 2018, o 21:47

Po samodzielnym zaktualizowaniu wordpressa do najnowszej wersji wyskakuje mi taki błąd
disabled for security reasons in /home/hosting/prv-hosting/wex.pl/y/t/wp-includes/l10n.php on line 1056 Warning: scandir() has been disabled for security reasons in /home/hosting/prv-hosting/wex.pl/y/t/wp-includes/l10n.php on line 1056 Warning: scandir() has been disabled for security reasons in /home/hosting/prv-hosting/wex.pl/y/t/wp-includes/l10n.php on line 1056
W tej lini znajduje się to :
$files = scandir( WP_LANG_DIR . $dir );

Nie jestem jakoś bardzo obeznany w tych sprawach dlatego nie mam pojęcia co zrobić. Chciałem zaktualizować wordpressa bo wcześniej, kiedy chciałem dodać nowy motyw również wyskakiwały mi błędy, a gdzieś przeczytałem, że aktualizacja powinna pomóc.
Teraz kiedy chcę dodać motyw wyskakuje taki błąd :
An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server’s configuration. If you continue to have problems, please try the support forums.
Tłumaczenie:
Wystąpił nieoczekiwany błąd. Coś może być nie tak z WordPress.org lub z konfiguracją tego serwera. Jeśli nadal będziesz mieć problemy, wypróbuj fora wsparcia.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak

Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09

Re: Błąd po zaktualizowaniu wordpressa

przez grzegorzkrk » 19 sie 2018, o 12:30

Jak duża była to aktualizacja. Z jakiej wersji na jaką?

no avatar
adminnn

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sie 2018, o 17:20

Re: Błąd po zaktualizowaniu wordpressa

przez adminnn » 19 sie 2018, o 12:41

grzegorzkrk napisał(a):Jak duża była to aktualizacja. Z jakiej wersji na jaką?

Z 4.3.1 na 4.8.9