Błąd 404 Not Found - Błąd

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Sp00n9

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 paź 2017, o 20:58

Błąd 404 Not Found - Błąd

przez Sp00n9 » 23 paź 2017, o 21:27

Witam, mam problem podczas logowania się do wordpressa : http://prntscr.com/h12hyu. Może pokrótce opiszę swój problem. Wszystko zaczęło, się od tego, że chciałem przypisać swojej stronie certyfikat SSL z cloudflare, wydawało mi się, że wszystko jest okej. Zmieniłem serwery DNS na mojej domenie, zainstalowałem wtyczki na wordpressie mianowicie : cloudflare flexible ssl, ssl-insecure-content-fixer. Dzisiaj przez przypadek wyłączyłem cloudflare flexible ssl przez co wyrzuciło mnie do panelu logowania, jednak nie mogłem się zalogować, po prostu serwer nie reagował na próby logowania pomimo tego, ze wpisywałem dobre dane również przypomnienie hasła nie działało - żaden mail mi nie przyszedł. Do tego wyświetlał się komunikat w przeglądarce, że połączenie nie jest zabezpieczone lub coś na ten wzór. Myślałem, że uszkodzeniu uległ plik wp-login, włączyłem jego edycje i poszukałem linijki
Kod: Zaznacz cały
$user_login = $user_data->user_login;
, jednak wszystko było w porządku. Chciałem również włączyć ów wtyczkę ponieważ myślałem, że wina leży po jej stronie - jednak nie wiedziałem jak. Ostateczni wyświetla mi się komunikat, do którego link podałem na początku. Wiem, że wina leży po mojej stronie ponieważ samo nic się nie zepsuje, ale nawet nie wiem gdzie szukać problemu a tym bardziej jak go rozwiązać. Uprzejmie proszę o pomoc :)

Domenę jak i Hosting posiadam w home.pl