Aktualizacja woocommerce?

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
kate0876

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 sie 2017, o 18:29

Aktualizacja woocommerce?

przez kate0876 » 29 sie 2017, o 18:34

Mam nadzieję ,że ktoś mi tu pomoże bo już nie wiem co robić .
Mam taki problem :
Wyświetla mi się błąd ,że mój szablon obsługuje stary woocommerce i należy go zaktualizować , zrobiłam to w kokpicie ,ale problem występuje nadal i nie wiem o co chodzi .

W sklepie na buttonach pojawił się błąd po aktualizacji szablonu , mianowicie tekst w buttonach był po polsku teraz jest tylko po angielsku i nie pomaga zmiana ręcznie poprzez personalizację a wcześniej było po polsku , do tego kolejny problem , kiedy klient chce już zamówić towar wyskakuje błąd " Service Unavailable ". Mam wrażenie ,że coś jeszcze powinnam zaktualizować - płatności . Podpowiedzcie jeśli możecie jak to zrobić i o co tu chodzi ?:(

no avatar
kris_goldweb
Świeżak

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 paź 2016, o 12:09

Re: Aktualizacja woocommerce?

przez kris_goldweb » 30 sie 2017, o 14:06

widocznie cos podczas aktualizacji sie "wywalilo"
aktualizacje najlepiej nie robic na serwisie produkcyjnym
zrob backup i pozniej z niego lokalnie sobie zaktualizuj - i jak bedzie ok dopiero wrzuc na serwer
GOLDWEB - Projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, projektowanie grafiki - Strony Internetowe Stargard | Strony WWW Stargard | Strony Internetowe Szczecin