AdTail - możliwość zarobienia

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

AdTail - możliwość zarobienia

przez Master » 14 sty 2014, o 13:37

Witam
Chciałem dziś wam przybliżyć metodę zarabiania poprzez ADTAIL.
AdTail - umożliwia nam dodawanie reklam na danej stronie(box).
Stawkę ustalamy sami.. jeżeli mamy stronę którą odwiedza sporo osób możemy zodbyć potencjalnego klienta.
Wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=p8WPec0yQic
Strona:
http://www.adtaily.pl/
Market:
http://www.adtaily.pl/marketplace/

Może komuś, się to przyda. Korzystałem działa dosyć dobrze ;)

no avatar
Smyk
 
Posty: 31
Reputacja: 0 pkt
Od: 31 sty 2013, o 16:12

Re: AdTail - możliwość zarobienia

przez Smyk » 14 sty 2014, o 23:35

Nie polecam, wydaje mi się że coraz mniej osób korzysta z adtaily. Szkoda ciekawy projekt ale chyba za jakiś czas zniknie z cyber przestrzeni, bo jeśli straci rentowność to raczej nikt z Agory nie będzie do niego dopłacał. Ja sam ostatnio aby wybrać swoje dutki zarobione w adtaily ktore nie przekroczyły progu płatności, musialem sam sobie wykupić reklamę aby zwiększyć pulę do ponad progu wypłacalności.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: AdTail - możliwość zarobienia

przez DMati » 15 sty 2014, o 11:18

Wiesz tu i ówdzie były burze mózgów o adtaily, że niby okraja zarobki albo nie wypłaca albo ze jak już zbliżasz się do progu wypłaty to nagle ban czy blokada wypłaty.

Przykładowo Antyweb narzekał na małe zarobki ale jak widget znajdował się na samym dole sidebara to czemu się dziwić?

Na Adtaily ciągle narzekają. Może rzeczywiście mieli jakieś potchnięcia i stąd ta fala krytyki? A może polska mentalność. Trzeba ponarzekać, ale to, że widget w złym miejscu i cena nie adekwatna do np: odsłon to jest ok :P

Wiesz, ktoś przeczyta takie teksty i rezygnuje. Sporo płatnych skórek taki widget z blokami 125x125 ma w standardzie, właśnie na reklamy. Sporo zagranicznych tech blogów ma bloki 125x125 z reklamami. Taki BuySellAds udostępnia właśnie reklamy 125x125 i ma się dobrze.

U nas przyznam, że jak przeglądam przeróżne strony i blogi to ci co mieli już nie mają. A ci co mają to albo puste albo 1,2 reklamy a reszta to własne grafiki. Może akurat u nas takie bloki nie są już tak opłacalne? Czy może warte zachodu? A jak widget pusty to autor bloga go wywala, bo po co trzymać skoro w to miejsce bach adsense czy inny program. Albo coś własnego.

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: AdTail - możliwość zarobienia

przez Master » 15 sty 2014, o 12:27

no Mati dokładnie także o tym słyszałem że lubią bawić się guzikiem "ban". Na yt widziałem wypowiedz typa co tak właśnie powiedział.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post